מהו איפור קבוע?

עם איפור קבוע מכל יקיצה תהיי מרוצה

מי לא חולמת לקום בבוקר ולהראות במיטבה, ללא צורך במאמץ נוסף או מיותר? מי תסרב לכך שפניה תמיד יראו זוהרות וקורנות? הפיתרון האידיאלי לנשים מטופחות הוא, כמובן הדגשת תווי פנים באמצעות החדרת פיגמנט לאותו אזור בפנים כמו הדגשת מראה הריסים/אייליינר, מילוי של צבע טבעי לשפתיים, הדגשת הגבות בהצללה או דמוי שערות שמתמזגות עם השיער הטבעי של הגבה.

אז איך מתנהל תהליך של איפור קבוע?

בטכניקת איפור קבוע מוחדר פיגמנט לעור באמצעות מחט. ככל שהמחט תהיה יותר קצרה, והצבע יהיה יותר בהיר, כך גם האיפור הקבוע שקיים בעור יעלם בתוך זמן קצר עד לתקופה של שנתיים, לחילופין, ככל שהפיגמנט יוזרק עמוק יותר אל תוך עור הפנים, וצבעו יהיה כהה יותר, כך השפעתו תהיה ארוכת טווח וקבועה יותר. ועל כך יש להוסיף, כמובן, גם את השונות בסוג העור בין לקוחה ולקוחה, שאף היא קובעת את יעילות הטיפול ואת אורך חייו.

בשלב ראשון: הלקוחה שמגיעה לטיפול ראשוני של האיפור עוברת טסט לאלרגיה מאחורי האוזן כדי להיות בטוחים שאכן הלקוחה אינה אלרגית לצבעים.

הצעד השני, לאחר שנשלל החשד לתגובה אלרגית מצד המטופלת, הוא אלחוש בהרדמה מקומית של אזור הטיפול ואז מחכים כשלושים דקות להשפעה מלאה של ההרדמה

הצעד השלישי, והאחרון לפני תחילת התהליך האופרטיבי, הוא שרטוט גבול האזור המבוקש בפנים, איתור האלמנט המבוקש והמתאים ביותר ללקוחה והגעה למראה הטבעי ביותר, כך שהלקוחה תדע לקראת מה היא הולכת ומה יהיו תוצאות התהליך.

הטיפול נעשה כאשר הלקוחה שוכבת מפני שאז היא יותר רגועה ונינוחה וכך מתאפשרת עבודה מדויקת ויותר מקצועית.

לאחר שתהליך יצירת האיפור הקבוע הושלם הלכה למעשה, מניחים על האזור המגורה מטליות קרות, עדינות ורכות להרגעת העור ולאחר מכן מורחים עליו משחת בפנטן להגנה מפני גירויים ויובש. הלקוחה תמרח משחת בפנטן מספר ימים עד שהעור יגליד.

התוצאה הסופית של אותה טכניקת איפור קבוע תיראה לאחר כשלושה שבועות מסיום הטיפול הראשון.

לאחר חודש תגיע המטופלת לסשן טיפול נוסף לאחר שהעור עבר תהליך של בניה מחדש ושחזור.

לאילו מטרות איפור קבוע נותן פיתרון? 

סידור אסימטריה בגבות/הצללת גבות דלילות או מצולקות
איפור קבוע עיצוב שפתיים מושלמות
איפור קבוע נשים שאינן יכולות להקדיש זמן רב לאיפור
איפור קבוע תיקון איפור קבוע ישן שמטשטש עם גוון צבעי עור
איפור קבוע טשטוש צלקות בגוון צבע עור
איפור קבוע ציור ושיחזור פיטמות לאחר ניתוחי כריתת חזה

יתרונות טכניקת איפור קבוע

איפור קבוע האיפור נשאר קבוע על הפנים ולא נמרח או נוזל
איפור קבוע תווי הפנים מודגשים כל הזמן
איפור קבוע הפנים נראות תמיד ברורות וקורנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *