איפור קבוע שפתיים

איפור קבוע שפתיים

שפתיים מלאות הם שפתיים אופנתיות וחושניות של מראה צעיר יותר ורענן. 

עם השנים השפתיים ואזור זוויות הפה הנפח יורד יותר והאיפור הקבוע נותן פתרון למראה יותר מורם וצעיר ובמקרה הצורך יוצר אפקט של שפתיים עבות יותר.

ישנן כמה טכניקות לשפתיים יפות ומודגשות בטכניקת איפור קבוע:

איפור קבוע לשפתיים דקות וקטנות – אפשר בעזרת טכניקה של ציור שיראו יותר חושניות עם מראה נפח, מציירים מעל השפתיים מסגרת מורמת כמובן לא בהגזמה אלא שיראה כמה שיותר טבעי וכשיש את קו המסגרת יוצרים צבע עד למסגרת וצובעים באיפור הקבוע מהמסגרת ואת כל השפתיים בעזרת הצבע נראות בעלות נפח וחושניות יותר.

איפור קבוע לשפתיים אסימטריות- בעזרת איפור קבוע ניתן לצור שפתיים מושלמות כאשר מציירים באופן מדויק את גובה ונפח השפתיים כמובן בשני הצדדים חשוב מאוד שיהיו באותו גובהה ומותאמות למבנה הפנים וכשיש את המסגרת של השפתיים ממלאים בצבע את כל השפתיים ישנה אפשרות אם הלקוחה רוצה למסגר בצבע תוחם יותר קצת כהה את המסגרת ובכך לצור תוחם מסביב לשפתיים.

איפור קבוע לשפתיים בעלות נפח- פשוט צובעים את כל השפה הטבעית בצבע שבוחרים וצורת השפה הטבעית נשארת כמו שהיא הצבע בשפה מוסיף גוון יותר קורן וזוהר ובכך השפתיים תמיד נראות מטופחות אפשר כמובן ביום יום להוסיף להן שפתון נטול צבע מבריק.

טיפול לאחר איפור קבוע שפתיים
יש ליטול כדורים של זוורקס מאותו יום של הטיפול, הכדורים הם טיפול מונע נגד פצעי חום (הרפז) נוטלים את הכדורים במשך חמישה ימים ובכך מונעים מההרפז להופיע בשפתיים. יומיים ראשונים עושים קומפרסים עם מי קרח מספר פעמים ביום ובכך מונעים נפיחויות ומרגיעים את אזור השפתיים.
יש למרוח מספר פעמים ביום משחת בפנטן שמשמנת את אזור השפתיים ועוזרת להגליד את העור – המריחה תתבצע עד 5-6 ימים