איפור קבוע – טיפול בהדגשת תווי הפנים להצערת מראה הפנים

איזה כיף לקום כל בוקר רעננה ומאופרת… לא להוריד בלילה את האיפור עם חלב פנים… מי פנים בקיצור … איפור קבוע חוסך זמן, ונותן לך את האפשרות להיות תמיד במיטבך!

איפור קבוע והדגשת תווי פנים הם בעצם עובדים עם אותו טכניקה, השוני הוא שבאיפור קבוע הצבע יותר בולט וחזק, הקווים יותר עבים והצבעים יותר דחוסים בעור לעומת זאת, בהדגשת תווי פנים שזה בעצם הטרנד היום, המראה הוא יותר כמו הצללה והאיפור נראה הרבה יותר טבעי, למשל יש טכניקה שנקראת איפור קבוע בגבות עם הצללה של דמוי שערות, בפגישה ראשונה אני מציירת את ההצללה בגבות וכעבור 4 שבועות בהתאם לגבה של הלקוחה אני מציירת על ההצללה שערות דקיקות וכך הגבות נראות מודגשות יותר והמראה שלהם נראה טבעי יותר.

המכשור בו מבצעים איפור קבוע הוא מכשיר טאץ חכם שמסוגל להחדיר באופן אחיד צבע לכל סוגי העור ואף לשפתיים שעברו הזרקות של חומרי מילוי שונים.
הצבע מוחדר בקלות ובמהירות ובכך הכאבים במהלך הטיפול פוחתים במידה רבה.

הצבעים שאיתם אני עובדת הינם צבעים על בסיס מינרלים המיועדים במיוחד לפנים וגם לעור רגיש, הייחודיות שלהם היא שהם אינם משנים את הגוון בעור לאחר הטיפול.

לעיתים מגיעות אליי לקוחות עם איפור קבוע כושל שהגוון בעור השתנה ונראה דהוי ובעזרת הצבעים שלי אני מנטרלת את הצבע הישן ומחדירה לעור גוון רענן במראה טבעי.
אני משתמשת גם בצבעי קומופלג' שאלו בעצם צבעים של מייקאפ מיוחדים לאיפור קבוע המיועדים להורדת איפור ישן ולטשטוש צלקות. צבעים אלו מסתירים איפור קבוע ישן כמו גבה עבה ולא טבעית כך שאפשר לתקן אותה בטשטוש ולצייר מחדש של הגבה.

באיפור קבוע יש אפשרות לתקן גם אה סימטריה בפנים … בעצם אף אחד מאתנו הוא לא סימטרי בפנים ובגוף בכלל, אבל לפעמים העניין  ממש צורם לעיין: לדוגמא שפתיים, שצד אחד דק וצד שני עבה יותר, אפשר להרים בקו טבעי ולבנות את קו השפתיים בצורה מושלמת אותו הדבר לגבי גבות אי סימטריות אפשר לבנות מחדש בעזרת איפור קבוע בגבות דמוי שערות דקיקות שמשווה לעניין מראה נעים וטבעי.

איפור קבוע הוא גם כלי אנטי אייג'ינג מובהק…
אנטי אייג'ינג זה למעשה כל הפעולות שאנחנו מבצעות להצערת העור, בעזרת איפור קבוע ניתן ליצור תווי פנים יותר מורמות.
עם השנים נוצרים שינויים בתווי הפנים ואיפור קבוע נותן פתרון למראה פנים מורם יותר כמו למשל בגבות שלעיתים הם נראים נפולות, מספיק שמרימים אותם במעט, הבעת הפנים נראית יותר צעירה.
אותו דבר גם בביצוע איפור קבוע בשפתיים שאיבדו עם השנים את הנפח שלהם וזווית הפה קצת צונחת כלפי מטה, בעזרת מילוי צבע וסרטוט נכון של השפתיים הם מקבלים מראה צעיר ורענן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *