____________________________________________________
נמצאו 7 תוצאות עבור חיפוש התג : מילוי קרקפת

מילוי קרקפת בעזרת הדמיית זקיקי שיער

מילוי קרקפת בעזרת הדמיית זקיקי... (קרא עוד...)

מילוי קרקפת הדמיית זקיקי שיער לנשים וגברים

[catalogImages:זקיקי_שיער] מילוי קרקפת בהדמיית זקיקי שיער לנשים וגברים ניתן למלא קרקפת בצבע פיגמנטי לגברים ונשים במקרים של הידלדלות, התקרחות חלקית או מלאה של השיער ובמקרים של צלקות בקרקפת.שיטת הטיפול מיקרופיגמנטציה היא... (קרא עוד...)

תיקון איפור קבוע כושל

  שינוי צבע כשלקוחה לא מרוצה מצבע האיפור הקבוע ניתן לשנות ולבטל צבע פיגמנט שנראה לא טבעי כמו גבות אפורות כחולות או גבות אדומות סגלגלות או קו תוחם שפתיים נוטה לצבע שחור או מילוי של צבע בשפתיים שהפימנט לא אחיד . ישנן... (קרא עוד...)

איפור קבוע לטישטוש צלקות וכתמי עור

איפור קבוע פרא-רפואי/טשטוש צלקות איפור קבוע פרא רפואי עוזר במקרים רבים לטשטש בעזרת צבע "קומופלאג' " אלו צבעים בגווני עור כאשר ישנם צלקות, פגמי פיגמנטציה, מחלת ויטליגו, בעזרתם אפשר להחדיר צבע עור שמתאים לגוון והצבע מטשטש... (קרא עוד...)

קצת על איפור קבוע מענת שדה

איפור קבוע איפור קבוע הוא תהליך של החדרת פיגמנט לתוך העור באמצעות מכשיר חשמלי מיוחד לקעקועים שמחובר אליו ידית עם מחט אשר יוצר צבע פיגמנט לאזורים שונים בפנים כגון: אייליינר או הדגשה בעיניים,מילוי או הדגשת צללית בגבות,... (קרא עוד...)

איפור קבוע גבות

הגבות הן כמו מסגרת של הפנים בעזרתן אנו מביעים את תחושותינו. עקב מריטה רבה של הגבות ברוב המקרים הגבות נעשות יותר דלילות ומאבדות את צורתן וניפחם, ישנן המון מקרים שאם השנים נוצרות קרחות בן השערות בגבות או שיש צניחה... (קרא עוד...)

מהו איפור קבוע?

עם איפור קבוע מכל יקיצה תהיי מרוצה מי לא חולמת לקום בבוקר ולהראות במיטבה, ללא צורך במאמץ נוסף או מיותר? מי תסרב לכך שפניה תמיד יראו זוהרות וקורנות? הפיתרון האידיאלי לנשים מטופחות הוא, כמובן הדגשת תווי פנים באמצעות... (קרא עוד...)


רוצה להגיב או לשאול שאלה?

כתבי בדף העיסקי שלנו בפייסבוק ותעני בהקדם!

 

ענת שדה בפייסבוק

עיצוב