____________________________________________________
נמצאו 8 תוצאות עבור חיפוש התג : הדמיית שיער הדמיית שיער לנשים וגברים

מילוי קרקפת בעזרת הדמיית זקיקי שיער

מילוי קרקפת בעזרת הדמיית זקיקי... (קרא עוד...)

תיקון איפור קבוע ישן בשיטת השיערה

... (קרא עוד...)

מילוי קרקפת הדמיית זקיקי שיער לנשים וגברים

[catalogImages:זקיקי_שיער] מילוי קרקפת בהדמיית זקיקי שיער לנשים וגברים ניתן למלא קרקפת בצבע פיגמנטי לגברים ונשים במקרים של הידלדלות, התקרחות חלקית או מלאה של השיער ובמקרים של צלקות בקרקפת.שיטת הטיפול מיקרופיגמנטציה היא... (קרא עוד...)

מהו איפור קבוע?

עם איפור קבוע מכל יקיצה תהיי מרוצה מי לא חולמת לקום בבוקר ולהראות במיטבה, ללא צורך במאמץ נוסף או מיותר? מי תסרב לכך שפניה תמיד יראו זוהרות וקורנות? הפיתרון האידיאלי לנשים מטופחות הוא, כמובן הדגשת תווי פנים באמצעות... (קרא עוד...)

איפור קבוע - ענת שדה, אומנית בטכניקת איפור קבוע

ענת שדה מתוך התוכנית באנו להנות, משה דץ בערוץ 10 ענת שדה מתוך התוכנית"כל בוקר" בערוץ 10 ענת שדה מתוך התוכנית יופי... (קרא עוד...)

שיחזור פטמות בעזרת איפור קבוע

כריתת שד עשויה להשאיר את המטופלת ללא אחת הפטמות או שתיהן. יש מקרים שבמהלך ניתוח לשיחזור שד מורידים את הפיטמה או את שתיהם או שיש מקרים שהפטמה נשארת אבל נראת מעותת לגמרי בגלל התפרים, במקרים אלו נכנס לתוקף ציור הפטמה בעזרת... (קרא עוד...)

קצת על איפור קבוע מענת שדה

איפור קבוע איפור קבוע הוא תהליך של החדרת פיגמנט לתוך העור באמצעות מכשיר חשמלי מיוחד לקעקועים שמחובר אליו ידית עם מחט אשר יוצר צבע פיגמנט לאזורים שונים בפנים כגון: אייליינר או הדגשה בעיניים,מילוי או הדגשת צללית בגבות,... (קרא עוד...)

איפור קבוע גבות

הגבות הן כמו מסגרת של הפנים בעזרתן אנו מביעים את תחושותינו. עקב מריטה רבה של הגבות ברוב המקרים הגבות נעשות יותר דלילות ומאבדות את צורתן וניפחם, ישנן המון מקרים שאם השנים נוצרות קרחות בן השערות בגבות או שיש צניחה... (קרא עוד...)


רוצה להגיב או לשאול שאלה?

כתבי בדף העיסקי שלנו בפייסבוק ותעני בהקדם!

 

ענת שדה בפייסבוק

עיצוב