____________________________________________________
נמצאו 9 תוצאות עבור חיפוש התג : הדגשת תווי פנים

איפור קבוע מאת ענת שדה

איפור קבוע איפור קבוע שחוסך המון זמן במיוחד בבוקר לפני היציאה מהבית, תמיד נשאר שמור בפנים, לא נמרח ותמיד מסודר וסמטרי.נוח במיוחד גם ששוחים בבריכה, שאוכלים במסעדה לא צריך לסדר את האיפור ולחשוש שהאיפור נמרח או יצא... (קרא עוד...)

קצת על איפור קבוע מענת שדה

איפור קבוע איפור קבוע הוא תהליך של החדרת פיגמנט לתוך העור באמצעות מכשיר חשמלי מיוחד לקעקועים שמחובר אליו ידית עם מחט אשר יוצר צבע פיגמנט לאזורים שונים בפנים כגון: אייליינר או הדגשה בעיניים,מילוי או הדגשת צללית בגבות,... (קרא עוד...)

איפור קבוע גבות

הגבות הן כמו מסגרת של הפנים בעזרתן אנו מביעים את תחושותינו. עקב מריטה רבה של הגבות ברוב המקרים הגבות נעשות יותר דלילות ומאבדות את צורתן וניפחם, ישנן המון מקרים שאם השנים נוצרות קרחות בן השערות בגבות או שיש צניחה... (קרא עוד...)

מהו איפור קבוע?

עם איפור קבוע מכל יקיצה תהיי מרוצה מי לא חולמת לקום בבוקר ולהראות במיטבה, ללא צורך במאמץ נוסף או מיותר? מי תסרב לכך שפניה תמיד יראו זוהרות וקורנות? הפיתרון האידיאלי לנשים מטופחות הוא, כמובן הדגשת תווי פנים באמצעות... (קרא עוד...)

איפור קבוע - ענת שדה, אומנית בטכניקת איפור קבוע

ענת שדה מתוך התוכנית באנו להנות, משה דץ בערוץ 10 ענת שדה מתוך התוכנית"כל בוקר" בערוץ 10 ענת שדה מתוך התוכנית יופי... (קרא עוד...)

תיקון איפור קבוע כושל

  שינוי צבע כשלקוחה לא מרוצה מצבע האיפור הקבוע ניתן לשנות ולבטל צבע פיגמנט שנראה לא טבעי כמו גבות אפורות כחולות או גבות אדומות סגלגלות או קו תוחם שפתיים נוטה לצבע שחור או מילוי של צבע בשפתיים שהפימנט לא אחיד . ישנן... (קרא עוד...)

איפור קבוע עיניים

עיניים נטולות איפור נותן אשליה של מראה חיוור יותר, לכן איפור קבוע נותן מענה פנטסטי ליצירת הדגשת תווי העיניים. העיניים אומרות הכל הן המראה הפנימית והחיצונית של האדם. איפור קבוע בעיניים שנעשה בטוב טעם ובצורה מעודנת... (קרא עוד...)

שאלות תשובות איפור קבוע

  האם באיפור קבוע קיים פתרון לתקן גבות לא סמטריות והאם אפשר להרימן? באיפור קבוע בגבות ניתן לצור גבות סמטריות ומורמות, ניתן להפוך גבות דקות וקצרות לארוכות ומלאות. כמה שיותר נראה טבעי כך גם התוצאה... (קרא עוד...)

איפור קבוע שפתיים

שפתיים מלאות הם שפתיים אופנתיות וחושניות של מראה צעיר יותר ורענן.  עם השנים השפתיים ואזור זוויות הפה הנפח יורד יותר והאיפור הקבוע נותן פתרון למראה יותר מורם וצעיר ובמקרה הצורך יוצר אפקט של שפתיים עבות... (קרא עוד...)


רוצה להגיב או לשאול שאלה?

כתבי בדף העיסקי שלנו בפייסבוק ותעני בהקדם!

 

ענת שדה בפייסבוק

עיצוב