____________________________________________________

קצת על איפור קבוע מענת שדה

איפור קבוע

איפור קבוע הוא תהליך של החדרת פיגמנט לתוך העור באמצעות מכשיר חשמלי מיוחד לקעקועים שמחובר אליו ידית עם מחט אשר יוצר צבע פיגמנט לאזורים שונים בפנים כגון: אייליינר או הדגשה בעיניים,מילוי או הדגשת צללית בגבות, מילוי+תוחם או הדגשת מילוי של צבע בשפתיים כמו כן אפשר למלות צללית בעפעפיים, נקודת חן ועוד...
הפיגמנט של כל אזור בפנים נשאר למס' שנים לדוגמא: בגבות הפיגמנט נשאר לשנה או שנתיים, בעיניים הפיגמנט נשאר אפילו עד 20 שנים ובשפתיים הפיגמנט נשאר ל 10 שנים.
הפיגמנטים הם על בסיס מינרלים והם מתאימים במיוחד לפנים,הם היפואלרגים ואף מתאימים לעור רגיש.כאשר הפיגמנט נחלק כעבור תקופה,הוא נחלש באותו גוון ולרוב אם הצבע איכותי הוא לא משתנה לגוון אחר בעור.
באיפור קבוע ישנן שתי שיטות: איפור קבוע מלא(שהפיגמט בולט והקווים עבים) או הדגשת תווי פנים.
באיפור קבוע מלא תווי הפנים כמו עיניים שפתיים או גבות הצבע יותר דחוס בעור הקווים יותר עבים ,לעומת זאת בהדגשת תווי פנים הצבע פחות חזק ובולט המראה הוא יותר הצללה.

איפור קבוע פרא רפואי

כאשר ישנן צלקות בגוף ששינו את צבעם איפור קבוע פרא רפואי הוא הפתרון כדי לטשטש צלקות אלו.בעזרת האיפור הקבוע אפשר להחדיר פיגמנט זהה לצבע העור ובכך הצלקת כמעט ואינה נראת לעיין.
איפור קבוע פרא רפואי הוא פתרון גם לשחזור פטמות לאחר כריתת שד.מסמנים עיגול בגודל שמתאים לשד ובצבע יותר כהה מסמנים את העטרה ובמשחק צבעים אפשר לצור מראה מציאות של תלת מימד ונפר בעטרה.
איפור קבוע פרא רפואי הוא פתרון גם לדלילות בשיער הראש או להתקרחות מלא בראש. ניתן בעזרת מחט מאוד דקה לצור בנגיעות מאוד עדינות נקודות זעירות שדומות מאוד לזקיקי שיער ומתאימות גם בצבעם של הזקיקי שיער.

 תהליך איפור קבוע

תהליך האיפור הקבוע מסתכם בדר"כ בשתי פגישות.בפגישה הראשונה מאלחשים עם משחת אלחוש או ספריי אלחוש את אור הטיפול.מחכים כ-20 דקות לאחר מכון מסמנים בעפרון תוחם את גבולות אזור הטיפול ומתחילים לעבוד על האזור עם מחט שמתאימה לאזור הנבחר.
בעזרת המחט מחדירים פיגמנט של צבע שאותו בוחרים לאזור המתאים, עוברים עם המחט על אותו שטח מס' פעמים בכדי לקבע את הצבע.
לאחר הטיפול אזור האיפור מעט מתנפח ונעשה אדמומי,מומלץ להרטיב מגבונים במי קרח ולעשות קומפרסים מס' פעמים ביום במשך יומיים ובכך הנפיחות והרגישות נעלמים,מומלץ למרוח מס' פעמים משחת בפנטן ששומרת על העור בלחות ובכך העור לא נסדק ומחלים מהר. כעבור מס' ימים נוצר קילוף של העור וחלק מהצבע גם יורד ונחלש לכן פגישה שנייה מתבצעת על אותה שיטה עוברים שוב את אותו תהליך בכדי לחזק ולאחד את צבע הפיגמט.

תיקון וטשטוש איפור קבוע כושל

כאשר רוצים להסתיר איפור קבוע באזור מסויים ניתן בעזרת ערבוב צבעי עור לטשטש במראה מייק אפ את האיפור.השיטה נקראת קומופלאג' ובה מתאימים את גוון העור.
ישנם הרבה מקרים בהם רוצים לעלות גבה או להוריד בחצי הגבה לכיוון הקצה הדק אזי במקרים אלו הטשטוש של הצבע מתקבל עדין ומוצלח.
ניתן גם לתקן איפור קבוע כגון בגבות,כאשר הצבע משתנה במשך הזמן לצבע קצת כחלכל או אדמדם במקרה זה ישנם צבעים שנקראים מנטרלים המסוגלים לשנות בחזרה את הצבע לגוון טבעי יותר.
| הדגשת תווי פנים || איפור קבוע || איפור קבוע בעניים |
רוצה להגיב או לשאול שאלה?

כתבי בדף העיסקי שלנו בפייסבוק ותעני בהקדם!

 

ענת שדה בפייסבוק

עיצוב